40BASE-SR4 850NM MULTIMODE QSFP TRANSCEIVER

SKU: TRANSCEIVER40GB
40BASE-SR4 850NM Multimode QSFP + Transceiver

389.00 

Modul transceiver 40GB QSFP + dirancang untuk digunakan dalam pautan 40 Gigabit sesaat melalui gentian multimode. Mereka mematuhi QSFP + MSA1,2 dan IEEE 802.3ba 40GBASE-SR43 dan pelarian menjadi 4 10GBASE-SR. Fungsi diagnostik digital tersedia melalui antara muka I2C, termasuk pemantauan kuasa Tx dan Rx. Pemancar melekat pada Arahan RoHS 2011/65 / EU4. Lihat Nota Permohonan Finisar AN-20385 untuk maklumat lebih lanjut.
ON SAHAM:

DESCRIPTION

Modul transceiver 40GB QSFP direka untuk digunakan dalam 40 Gigabit per hubungan kedua melalui serat multimode. Mereka mematuhi QSFP + MSA1,2 dan IEEE 802.3ba 40GBASE-SR43 dan pelarian kepada 4 10GBASE-SR. Fungsi diagnostik digital boleh didapati melalui antara muka I2C, termasuk pemantauan kuasa Tx dan Rx. Transceiver ini mematuhi Arahan RoHS 2011 / 65 / EU4.

  • Modul transceiver penuh-dupleks empat saluran
  • Teknologi array VCSEL yang boleh dipercayai
  • Fungsi diagnostik digital terbina dalam, termasuk pemantauan kuasa optik
  • Rangkaian suhu kes operasi operasi: 0ºC hingga 70ºC
  • 1 × 12 MPO bekas
  • Compliant RoHS-6
  • Faktor bentuk QSFP + Pluggable Hot
  • Panjang pautan maksimum 100m pada OM3 Multimode Fiber (MMF) dan 150m pada OM4 MMF
  • Keupayaan Multirate: 1.06Gb / s ke 10.5Gb / s setiap saluran
  • Antara muka elektrik XLPPI yang tidak diketengahkan
  • Pelesapan kuasa maksimum <1W
  • 40GBASE-SR4 40G Ethernet
  • Breakout ke 4 x 10GBASE-SR Ethernet
  • Sambungkan proprietari

Modul Pengembangan

Keraguan?